+38 0382 703 318

Ми працюємо з

Juniper Networks, Inc. — американська транснаціональна корпорація зі штаб-квартирою в Саннівейлі, Каліфорнія. Компанія розробляє та продає мережеві продукти, включаючи маршрутизатори, комутатори, програмне забезпечення для керування мережею, продукти мережевої безпеки та програмно-визначені мережеві технології.

Компанія DEPS  є одним з небагатьох сучасних підприємств, яке бере реальну участь у формуванні асортименту національного телекомунікаційного ринку. Компанія не просто постачає передове обладнання, а просуває на ринку сучасні технологічні рішення світового рівня.

ЮТЕКС
(Чернігівський кабельний завод)

– один з провідних виробників оптичного кабелю на території України.

Компанія виробник усіх видів блоків безперебійного живлення для телеком обладнання

Високотехнологічна виробнича компанія з великим досвідом в проектувані та виготовленні різноманітної продукції з листового металу. Основним напрямом нашої виробничної діяльності є виробництво телекомунікаційного обладнання, серверних корпусів та широкого різновиду супутніх аксесуарів.

МУК – VAD-дистриб’ютор, орієнтований на проєктний IT-бізнес. Понад 25 років успішно розвиває дилерську мережу в країнах Європи та Азії. За допомогою штату сертифікованих фахівців МУК надає партнерам високий рівень проєктного консалтингу та технічну підтримку, цим генерує додаткову цінність пропонованих рішень.

ПАТ «Одескабель» –  один з лідерів кабельної промисловості в Україні, який має колосальний досвід і можливості.

Компанія «Тумен» — це виробничо-торговельне підприємство з мережею регіональних представництв, розташованих у восьми регіональних центрах України та головним офісом в Одесі.

ТзОВ «Техніка для бізнесу» — це власна дистрибуція комп’ютерної техніки, професійна реалізація комплексних ІТ-проектів, сертифіковане виробництво ПК.

Основним напрямком компанії “Клин” є виробництво і реалізація обладнання для обслуговування і побудови оптичних мереж.